Promocje
Fotelik BELLELLI MR-FOX STANDARD na uchwyt
Fotelik BELLELLI MR-FOX STANDARD na uchwyt
250,00 zł 155,00 zł
Fotelik BELLELLI MR-FOX CLAMP na bagażnik
Fotelik BELLELLI MR-FOX CLAMP na bagażnik
320,00 zł 233,00 zł
Newsletter

Jazda na rowerze to nie tylko sport, to styl życia. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Zapisanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Certyfikat prokonsumencki

Regulamin Newslettera

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Administratorem danych osobowych jest AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz z siedzibą w Psary Polskie 165, 62-300 Września.

3. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

4. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o ofertach, informacjach i promocjach poprzez okresowe wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

5. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. Użytkownik ma prawo do zmiany swoich danych osobowych, w tym celu należy napisać na adres: sklep@aktywnastrefa.pl

6. AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

7. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, pisząc na adres: sklep@aktywnastrefa.pl.

8. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje w ciągu 7 dni.

9. Użytkownik subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika oraz na przetwarzanie danych osobowych przez AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz z siedzibą w Psary Polskie 165, 62-300 Września w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) o ochronie danych osobowych.

10. AKTYWNASTREFA.PL Marcin Łukasiewicz zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl