Newsletter

Jazda na rowerze to nie tylko sport, to styl życia. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Zapisanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Certyfikat prokonsumencki

Rowery trekkingowe - ROMET

Mocne, aluminiowe ramy w bliźniaczych, męskich i damskich wariantach oraz kompletne turystyczne wyposażenie sprawiają, że nasze rowery trekkingowe to maszyny, na których można polegać. Do wyboru mamy zarówno warianty nowoczesne, zaopatrzone w hamulce tarczowe i amortyzatory, jak i klasyczne, ze sprawdzonymi hamulcami współpracującymi z obręczami i widelcami sztywnymi. Warto zwrócić uwagę na posiadane przez rowery trekkingowe ROMET detale podnoszące komfort życia w podróży, takie jak regulowane wsporniki kierownicy i żelowe siodła.

Dostosowane do zmiennych warunków rowery trekkingowe

Rowery trekkingowe ROMET są odpowiednie do każdego rodzaju turystyki – zarówno kilkugodzinnej wyprawy, jak i wielomiesięcznej podróży dookoła świata. Komponenty zostały świadomie dobrane pod kątem wytrzymałości, lecz nie straciły przy tym na wygodzie podróżowania. Rowery trekkingowe powinny sprawdzać się w każdych warunkach i takie są właśnie jednoślady, które znajdziecie poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiadającego Państwa potrzebom modelu.

GAZELA 4.0 GAZELA 4.0
Producent: ROMET
Cena: 2 199,00 zł
zobacz więcej
Gazela2 LIMITED Gazela2 LIMITED
Producent: ROMET
Cena: 1 349,00 zł
zobacz więcej
WAGANT WAGANT
Producent: ROMET
Cena: 1 150,00 zł
zobacz więcej
WAGANT 1.0 WAGANT 1.0
Producent: ROMET
Cena: 1 250,00 zł
zobacz więcej
WAGANT 3.0 WAGANT 3.0
Producent: ROMET
Cena: 1 790,00 zł
zobacz więcej
WAGANT 4.0 WAGANT 4.0
Producent: ROMET
Cena: 1 990,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl